• info@firmanibul.com
  • 05462908937

ERDOĞAN TESİSAT

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
58 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: AHMET
  • ADRES: ULUIRMAK ALİ HOCA MAH. KARAMAN CAD. NO:110/C
  • TELEFON: 0536 700 65 75
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ KONYA

FİRMA HAKKINDA

ERDOĞAN TESİSAT; Tesisat, Su Arıtma ve ısı sistemlerinin satış ve montaj sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız İmalat ve ürün pazarlama alanında; Su Arıtma, Sıhhi tesisat ve atık su malzemelerinin satışı, Tam otomatik ve manuel kovalı kalorifer kazanlarının imalat ve pazarlamasını yapmaktadır.

Hizmet alanında ise; Ev ve iş yerlerine su arıtma, sıhhi tesisat ve atık su borularının döşenmesi, Bina içi doğalgaz ve Kalorifer tesisatının çekilmesi, radyatörlerin takılması, Kolon tesisatı çekilmesi, Otomatik bahçe sulama sistemleri tesisatları, süs havuzu tesisatları, Damlama sulama Sistemlerinin döşenmesi, arızalı musluk ve batarya değişimi, Baca temizlemesi, Kanalizasyon tıkanıklarının açılması ve hilti ile beton ve duvar kırılması işlerinize konusunda uzman ekibimizce günün 24 saati hizmet vermekteyiz.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, proje, taahhüt ve hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple çözümler üretmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR