• info@firmanibul.com
  • 05462908937

GOLD BOZTAŞ OTOMOTİV

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
71 ZİYARETÇİ
SERVİS YERLERİ KONYA
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Erkanlı Sk. NO:11

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Ürün ve Hizmetler

On yıldır oto yedek parçalarından havalı  fren ekipmanları kaliper tamir takımları imalatında sektörüne adını altın harflerle yazdırmış olan Boztaş Otomotiv Ltd Şti. her yıl olduğu gibi bu yılda ileri adımlarla yolunda ilerlemekten gurur duyuyor.

Bundan tam 10 yıl önce 2006 yılında başladığı imalat geçmişi ile her geçen gün başarı grafiğini yükseltmesinde en önemli etken, yılların verdiği birikimlerin bir yansıması olarak karşımıza çıkmaktadır. İstikrarlı gidişatında ki en önemli ayrıntı kalite anlamında asla taviz vermemesi ve geleceğini tayin eden ar-ge çalışmalarındaki gösterdiği ciddi aktiviteleridir. Mevcut imalathanesinin yetersiz kalmasından kaynaklanan sebeplerle yakın bir tarihte daha büyük bir atölyede hizmet verme çalışmaları planlayan imalathanemizin makine parkına kazandırdığı yeni ve çağdaş tezgâhlarla yeni ürün çalışmalarına start verilmiştir.

Boztaş Otomotiv bu guru ve heyecanla Konya sanayinin öncüsü olmaya namzet olarak yoluna devam ediyor. En son olarak kazandırılan CNC makineleriyle daha da seri imalat ivmesinde hızlı bir sürece giren Boztaş, yakında gelecek yeni tezgâhlarla kalite standartlarına daha da güç katacaklarını ifade ediyorlar. Fabrikada havalı fren sistemleri ile kaliper tamir takımları yıllardır başarı ile imal ediliyor. Bu ürünlere ilave olarak yeni imalat kalemleri için çalışmalara start verildi.

Dünyada çok sayıda büyük araçların fren aksamları için en kaliteli imalatı yapmayı prensip edinmiş olan firmamızın, imalatında ulaşılan nokta beklenen hedefin çok fevkine ulaşmıştır. İmalatın her kademesinde kalitenin öncelikli olarak öne çıktığı çalışmalarda müşterilerin beğenisine yönelik gösterilen çabalar karşılığını görmektedir. Bu sadece estetikle sınırlı olmayıp ürünün tüm ince detaylarında gereken özen ve hassasiyet gösterilmektedir.

İmalatını yaptığımız parçaların yurtiçinde ve yurtdışında tercih edilmesinde baş etken olan güvenilirliğine olan inancımız tamdır. Ürünlerimiz, bu sebebe binaen yıllardır yurtiçi ve yurtdışında her zaman alıcı bulmaktadır.

Özellikle imalatını yaptığımız Kamyon  fren parçalarından ağırlıklı olarak Knorr tipi,Meritör”,Wabco”,Haldex”,Bpw”,Saf”,Z-Cam”,Iveco”,Taşıyıcılar olmak üzere ve bunların yedek parça tamir takımı 650 çeşit  parça ürününü kalite prensiplerine sadık kalarak yıllardır başarıyla imal etmenin gururunu yaşıyoruz. Bunun dışında mevcut kaliteli makine parkımızla özel taleplerinize ve ekstra ürün imalatına da açık olduğumuzu bilgilerinize sunmaktan Boztaş Otomotiv olarak gurur duyarız

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.